امیدبهار
امیدبهار

دانلود آهنگ جدید    خدمات پاپ آپ
+|طبیب خود باشید, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:34 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

خوراکی های مدافع قلب

hearts-defender-food

 

اگر چه ژنتیک در سلامت قلب تاثیرگذار است اما انتخاب شیوه زندگی سالم مانند برنامه غذایی مناسب و فعالیت ورزشی در پیشگیری از بیماری های قلبی نقش مهم تری دارد.

سیب: این میوه سرشار از پکتین است که با فیتوپروتئین موجود در سیب برای حفظ سلامت قلب مفید است.کوئرسیتین و آنتی اکسیدان دیگر سیب با واکنش هایی که به تصلب شرایین و دیگر بیماری های قلبی عروقی منجر می شود، مقابله می کند. همچنین پکتین میزان کلسترول مضر را که به بیماری های قلبی می انجامد، کاهش می دهد. سیب خاصیت ضدالتهابی دارد و به سلامت کلی عروق کمک می کند. اگر چه انواع مختلف سیب حاوی ماده مغذی محافظ قلب است اما سیب قرمز، بیشترین آنتی اکسیدان را دارد.

نخود: نخود به کاهش بیماری قلبی عروقی کمک می کند. این گیاه سرشار از فیبر محلول است که کلسترول مضر را کاهش می دهد، حاوی آنتی اکسیدان و پتاسیم و اسید چرب امگا۳ نیز است.

بادام: مصرف منظم مغز میوه، بیماری قلبی عروقی را ۳۷درصد کاهش می دهد. بادام حاوی ماده مغذی مفید برای قلب از جمله فیبر، ویتامین E، پتاسیم و منیزیم است. منیزیم به تنظیم فشار خون و پتاسیم به قلب در پمپاژ خون کمک می کند. بادام غنی از تک چربی غیراشباع است که در بررسی های متعدد با کاهش بیماری قلبی ارتباط داده شده است.

میوه قره قاط: مصرف روزی یک یا ۲ پیمانه از این میوه میزان کلسترول خون را بهبود و تری گلیسیرید را کاهش می دهد. گرفتگی رگ های خونی از علایم بیماری قلبی است. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان به ویژه منگنز، ویتامین های C و E است. فیتونیوترینت موجود در این میوه از گرفتگی رگ ها پیشگیری می کند.

انجیر: حاوی میزان زیاد فیبر است. علاوه بر آن این میوه سرشار از پتاسیم نیز است.

شکلات تلخ: مصرف منظم شکلات تلخ بیماری قلبی عروقی را تا ۲۱ درصد کاهش می دهد. کاکائو غنی از ترکیبی به نام «فلاوانولز» است که مانع از گرفتگی رگ های خونی و در نتیجه کاهش خطر بروز حمله و سکته قلبی می شود. البته به علت داشتن کالری، بهتر است روزی ۲۴ گرم از آن مصرف شود.

انگور: این میوه حاوی مواد مغذی متعدد از جمله ویتامین C،B۶ و پتاسیم است که میزان خطر التهاب، تصلب شرایین و فشار خون بالا را کاهش می دهد.انگور را با دانه آن که سرشار از مواد مغذی است، بخورید.

گردو: همانند بادام، گردو غنی از آنتی اکسیدان سالم برای قلب است. علاوه بر آن گردو دارای اسید چرب امگا۳ نیز است. گردو کاهش دهنده کلسترول مضر و تنظیم کننده فشار خون است.


+|دانستنیها,سرگرمی, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:33 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

در اینـصورت، دیگر جایی برای دزدها نیـست !


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


دزدها همیشه بی صدا و آرام می آیند و دارایی های ما را می برند. معمولا هم از دست پلیس کاری برنمی آید؛ نه اینکه پلیس ها کارآمد نباشند، فقط به دلیل اینکه در ایده آل ترین شرایط هم تمام آن چیزی که از دست ما رفته، یک جورهایی در بازار فروخته شده و چند ماه حبس برای کسی که مثلا انگشتر یادگاری مادربزرگ را که هیچ جایگزینی ندارد برده، هیچ فایده ای ندارد. برای همین پیشگیری بهتر از درمان است پس توصیه های زیر را بخوانید…

شبیه دزدها فکر کنید

دزدها هم انسان هستند و افکارشان درباره آنچه که دارایی نامیده می شود، شبیه ماست. بنابراین وقتی قصد دارید در خانه پول، جواهر و… را پنهان کنید، از راه ها و مکان های پنهانی همیشگی که در لحظه اول به ذهنتان می رسد، استفاده نکنید. کمی خلاق باشید؛ مثلا جواهرات را توی آستین لباس یا جوراب فرزندتان که هیچ وقت استفاده نمی کند و معمولا در دورترین و مخفی ترین قسمت کمد افتاده، بگذارید یا پول و برگه های مالی و سند و… را لابلای صفحات مجله هایی که آرشیو می کنید، قرار دهید. روش های خلاقانه زیاد است، اما گفتنش هم ممکن است همه چیز را لو دهد، خودتان کمی فکر کنید.

همه چیز را یک جا نگذارید

دزدهای حرفه ای حتی می توانند رمز گاوصندوق شما را پیدا و گاوصندوق را با همه طلاها و جواهرات و اسناد مالی و… خالی کنند. محلی که برای گاوصندوق انتخاب می کنید، باید کاملا مخفی باشد و جز خودتان و شریک زندگی تان و کسی که گاوصندوق را نصب می کند، شخص دیگری از آن خبر نداشته باشد. رمز گاوصندوق هم همین طور. حتی به بچه ها هم نگویید گاوصندوقی توی خانه است، چون ممکن است غریبه ها سرحرف را با آنها باز کنند و طوری که خودشان هم نفهمند، از تمام آنچه در خانه دارید، خبردار شوند. دارایی های مهم را یک جا جمع نکنید. آنها را جدا کنید و مخفی گاه جداگانه ای برای هرکدام از آنها در نظر بگیرید.

تلفن و تلفن همراه را کنار دست بگذارید

در این راه حل حتی یک ساعت صدادار هم به کمک شما می آید. زمان خواب همیشه و همواره یکی از این ابزار را کنار دست تان بگذارید و به محض اینکه مطمئن شدید کسی در خانه است، آن را به صدا دربیاورید. اگر دزدی که در خانه می چرخد، ناشی باشد، با شنیدن این صدا فرار می کند اما دزدهای حرفه ای کمتر می ترسند، پس به محض زدن دکمه، تلفن را بردارید و با ۱۱۰ تماس بگیرید. اگر بچه ای در خانه دارید، سریع به اتاق او بروید و در اتاق را قفل کنید. اگر نه، به سرعت در اتاق را قفل کنید و صبر کنید تا پلیس برسد.

درختچه ها را از پنجره دور کنید

اگر در خانه ای ویلایی زندگی می کنید یا در طبقه اول ساختمان ساکن هستید، حواستان به باغچه های زیر پنجره باشد. درختچه های کوچک را از اطراف پنجره دور کنید تا دزدها نتوانند با بالا رفتن از آنها به پنجره دسترسی پیدا کنند. استفاده از شیشه های دوجداره ضدسرقت هم راه حل بعدی است.

به همسایه اطلاع دهید

اگر برای مدتی در خانه نیستید و به مسافرت می روید، حتما از همسایه یا آدم مورد اعتمادی خواهش کنید هر روز و در زمان های مختلف به خانه شما سر بزند و موارد امنیتی را کنترل کند. خیلی هم در ساختمان و محله سروصدا نکنید و اجازه ندهید همه بفهمند مدتی در خانه نیستید.

صدای تلفن را کم کنید

وقتی برای طولانی مدت از خانه بیرون می روید، صدای زنگ تلفن خانه را به پایین ترین درجه ببرید تا وقتی زنگ می خورد و جواب نمی دهید، کسی بیرون از خانه متوجه خانه خالی نشود.

برچسب بگذارید

اگر توانایی مالی خرید دزدگیر دیجیتالی برای خانه و اتومبیل را ندارید، چسباندن برچسب دزدگیر روی در خانه و گذاشتن یک چراغ چشمک زن آبی کوچک زیر فرمان راه حل خوبی است. گاهی همین ترفندها شما را نجات می دهد.

دزدگیر کافی نیست

دزدگیر اتومبیل و قفل هایی که روی فرمان بسته می شوند، معمولا نمی توانند از دزدی های اتومبیل جلوگیری کنند و قفل هایی که به پدال و فرمان وصل می شوند، از بهترین انواع قفل ها هستند. حتی برای یک خرید ساده و کوتاه هم کیفتان را داخل اتومبیل نگذارید و وسایل ارزشمند را به محض پیاده شدن، از اتومبیل بیرون بیاورید. اگر دکمه صندوق عقب اتومبیل از داخل هم کار می کند، آن را قطع کنید.

بیمه کنید

بیمه سرقت، یکی از بهترین بیمه هاست. ممکن است سال های سال به آن نیاز نداشته باشید اما فراموش نکنید اتفاق همیشه می افتد و ممکن است روزی از اینکه خانه، ماشین و اشیا گرانبهای خود را بیمه کرده اید، نفس راحتی بکشید.


+|دانستنیها,سرگرمی, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:29 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

چگونـه میتـوان بین آسمان و زمیـن مدتـها معلـق بود؟!

راز یـک کلک تاریـخی با ریـشه هنـدی

 

 

 

اگردقت کنید همه آنها عصایی به دست دارند و پایه عصا بر روی چیزی مانند سجاده قرار گرفته است
بقیه قضایا فقط سلب توجه بیننده از همین دو نکته است

به تصویر زیر توجه کنید

 

 

 

یک صفحه فلزی کوچک که بر بروی آن نشسته اند. یک عصا که بین صفحه بالا و پایه مخفی ارتباط برقرار کرده و بقیه همه کلک است. حالا یکبار دیگر تصاویر را نگاه کنید


+|عکسهای حیوانات, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:25 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

 

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

تصاویر زیر به طور اتفاقی از کارهای حیوانات گرفته شده است که ناخود آگاه و از روی غریزه این کار ها را انجام می دهند.

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

عکس های بامزه و شکارشده از دنیای حیوانات

و همچنین در پارسیوا بخوانید :


+|پوست مو وزیبایی, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:23 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

جوانسازی پوست به شیوه طبیعی

در سنین میانسالی و بالای ۴۵ سال اندام‌های درونی دچار کهولت می‌شوند. به این ترتیب اگر می‌خواهیم در این سنین برای درمان چین و چروک‌ها اقدام کنیم باید برای پاکسازی کبد، ریه و حتی دستگاه گوارش اقدام کنیم، چرا که این اندام هر کدام ۴۵ ساله‌اند و نیاز به پاکسازی و سبکی دارند. با انجام پاکسازی اندام‌های درونی ۵ تا ۱۰ سال جوان‌تر می‌شوند و این مسئله به بهبود عملکرد آنها بسیار کمک می‌کند. در این حالت فرد پس از پاکسازی احساس می‌کند که جوان‌تر شده و سبکی خاصی را در درونش احساس می‌کند. به این ترتیب با کمک پاکسازی درمانگر عوامل بروز چین و چروک و پیدایش آنها را در بدن به حداقل می‌رساند و پس از آن برای درمان چین و چروک صورت و بهبود آن اقدام می‌کند. به این شکل روند درمان بیمار سرعت زیادی می‌گیرد.

skin-rejuvenation-the-natural-way

در جهان یک قاعده کلی وجود دارد که برای تشخیص سن واقعی افراد به تعداد و عمق چروک‌های اطراف چشم و دهان نگاه می‌کنند. چروک‌های این ناحیه بهترین معیار برای تشخیص سن واقعی افراد است. چرا که پوست ناحیه دهان و اطراف چشم ظریف‌ترین و شکننده‌ترین پوست‌ها در برابر احساساتی مانند درد، استرس، اضطراب،خشم و حتی شادی است. به این ترتیب که با بروز هر یک از این حس‌ها بدن ما دگرگون می‌شود و این دگرگونی روی عضلات و پوست صورت نیز اثر می‌گذارد. در این حالت ممکن است ما به دلیل درد یا فشار عصبی که داریم اخم کنیم، چشم‌های‌مان را جمع کنیم، لب‌ها را به هم فشار دهیم و در صورتی که این رویه به صورت عادت ثانویه برای‌مان بماند به نوعی به بروز زودهنگام چروک‌ها در اطراف لب و دهان کمک کنیم. در این شماره قصد داریم با معرفی یکی از طبیعی‌ترین شیوه‌های درمان جوانسازی پوست به شما بگوییم که چگونه می‌توانید به​راحتی ۵ سال جوان‌تر به نظر برسید. (جوانسازی پوست صورت)

چروک نشانه اختلال در اندام درونی است

در طب سنتی چین « چین و چروک» را به عنوان بیماری معرفی نمی‌کنند بلکه آن را علامت و نشانه‌ای از بیماری می‌دانند. در حقیقت درمانگران طب سنتی چین و طب سوزنی بر این باورند که چروک‌های موجود در صورت می‌تواند نشان‌دهنده تغییرات و اختلالاتی در عملکرد اندام‌های درونی بدن باشد. از این رو درمانگران برای بهبود آن با استفاده از تکنیک‌های طب سوزنی و تکنیک‌های رایج در طب سنتی چین به درمان اختلال‌ها می‌پردازند و تعادل انرژی را در اندام‌های بدن بیمار بالا می‌برند، بنابراین فرد علاوه بر آنکه با بهبود چروک‌ها در سطح پوستش روبه‌رو می‌شود به مرور با افزایش سلامت و نیروی زندگی در بدنش نیز مواجهه می‌شود. بیمار در کنار بهبود عملکرد اندام‌های درونی و از بین رفتن چروک‌ها، احساس بهتری از فعالیت‌هایش دارد، خوابش عمیق‌تر می‌شود و حتی دستگاه گوارشش بهتر به فعالیت می‌پردازد.

پاکسازی کبد همراه طب سوزنی

علاوه بر تکنیک‌های طب سوزنی شیوه‌های دیگری در طب سنتی چین وجود دارد که از آن برای درمان اختلال‌ها و بیماری‌های پوست استفاده می‌کنند. یکی از این شیوه‌ها پاکسازی کبد با شیوه طب سنتی چین و با کمک داروهای گیاهی چینی و متدهای این مکتب است.  به این ترتیب که درمانگر علاوه بر کاهش استرس و بهبود خواب وی با پاکسازی کبد او از اخلاط مزاحم و مواد غیرمفید در کبد، آنزیم‌های نامناسب را از بدن خارج کرده و به این ترتیب مانع از بروز بیماری‌ها و اختلال‌ها در سطح پوست می‌شود.

در طب سنتی چین «چین و چروک» را به عنوان بیماری معرفی نمی‌کنیم بلکه آن را علامت و نشانه‌ای از بیماری می‌دانیم. در حقیقت درمانگران طب سنتی چین و طب سوزنی بر این باورند که چروک‌های موجود در صورت می‌تواند نشان‌دهنده تغییرات و اختلالاتی در عملکرد اندام‌های درونی بدن باشد

پیشگیری از بروز چین و چروک با سوزن

درمانگران طب سوزنی با کمک متدهای پیشگیری که در این طب سراغ دارند، می‌توانند با ایجاد تعادل و توازن در بدن افراد میزان تحریک‌پذیری و هیجان‌پذیری آنها را کنترل کرده، اضطراب و استرس را در آنها به حداقل برسانند، کیفیت و کمیت خواب را تنظیم کنند و در کنار آن عملکرد اندام‌های درونی که پوست آینه رفتاری و عملکردی آنهاست را بهبود بخشند. به این ترتیب افراد با کمک این تکنیک‌ها از آغاز دهه سوم زندگی خود می‌توانند به پیشگیری از بروز چین و چروک بپردازند تا بعدها به درمان آن نیازی نداشته باشند.
نتیجه طب سوزنی برای همه یکسان نیست

روند درمان  اختلال‌های پوستی  برای افراد مختلف متفاوت است. درمانگران در طب سوزنی با کمک تکنیک‌هایی که می‌شناسند متناسب با نوع علائمی که در پوست بیمار مشاهده می‌کنند برای درمان اختلال عملکردی یک اندام درونی دست به کار می‌شوند که این اندام ممکن است در فردی ریه، در فردی دیگر طحال و در شخصی دیگر کبد یا روده‌ها باشد؛ بنابراین درمانگران هرگز یک نسخه را برای یک نفر تجویز نمی‌کنند و پس از معاینه و بررسی حالات بیمار و گرفتن شرح حال از او به ریشه‌یابی بیماری پرداخته و متناسب با سن و شرایط بیمار درمان را آغاز می‌کنند. ممکن است یک خانم جوان با داشتن خواب خوب، ورزش روزانه و فشار و استرس کمتر در عرض ۵ جلسه به نتیجه دلخواه برسد اما خانم دیگری که در سنین میانسالی قرار دارد یا در شرایط مناسبی به لحاظ تغذیه، خواب نداشته و فشار کاری شدیدی داشته باشد و در مدت زمان بیشتری به نتیجه دلخواه دسترسی پیدا کند.

سوزن بزنیم یا بوتاکس کنیم

درمانگرانی که از شیوه بوتاکس برای درمان چین و چروک استفاده می‌کنند در حقیقت با فلج کردن اعصاب صورت به از بین رفتن چین و چروک و اخم می‌پردازند. در صورتی که ما در شیوه درمانی طب سوزنی از این راه استفاده نمی‌کنیم، یعنی عصبی را فلج نمی‌کنیم. به این ترتیب با کمک طب سوزنی تمام ماهیچه‌های صورت عملکرد خود را حفظ می‌کنند و در عین حال درمان نیز می‌شوند اما در شیوه بوتاکس، تزریق این ماده موجب از کارافتادگی بعضی اعصاب صورت و متعاقب آن بهبود چین و چروک و اخم‌ها می‌شود. این دو شیوه تفاوت‌هایی دارند اما هر دو می‌توانند در درمان چین و چروک به شیوه خود موثر باشند. انتخاب یکی از این دو شیوه یا هردوی آن برای درمان بهتر است با مشاوره توسط متخصصان صورت گیرد تا بهترین گزینه برای درمان به بیمار ارائه شود.

تجربه بیتا برای جوانسازی پوست

بیتا خرسندی، خانمی ۵۳ ساله و نروژی است. او در سال ۱۳۷۳ با مردی ایرانی ازدواج کرد و در حال حاضر در ایران زندگی می‌کند. او که در رشته پرستاری فارغ‌التحصیل شده امسال هفدهمین سال حضورش در ایران را پشت سر می‌گذارد و از اینکه در کنار خانواده‌اش در ایران به سر می‌برد بسیار خوشحال است. خانم خرسندی در سال‌های گذشته به واسطه رشته تحصیلی و آشنایی‌اش با درمانگران طب مکمل مطالعات زیادی درباره طب مدرن و شیوه‌های درمانی طبیعی در سرزمین‌های شرقی داشته است. او بر اساس تجربیات شخصی‌اش در دهه گذشته برای درمان بیماری‌هایی که سراغ خود و خانواده‌اش می‌آید از شیوه‌های درمانی طبیعی بهره می‌برد و به دیگران نیز استفاده از این شیوه‌های درمانی را توصیه می‌کند.

بعد از یک جلسه ترسم برطرف شد

پیش از آنکه طب سوزنی چین را امتحان کنم نسبت به این شیوه درمانی ترس داشتم. در حقیقت از اینکه سوزن وارد بدنم شود می‌ترسیدم اما وقتی در این زمینه مطالعه کردم و منابع خارجی متعددی را در این زمینه در اینترنت دیدم به این نتیجه رسیدم که خدماتی که این شیوه درمانی به مردم ارائه می‌دهد، بسیار کم‌نظیر است. متوجه شدم که این شیوه در بسیاری از موارد بدون هیچ عارضه جانبی می‌تواند در درمان بعضی بیماری‌ها موثر باشد و دردهای بسیاری را تخفیف دهد. بنابراین دل به دریا زدم و تصمیم گرفتم این شیوه را تجربه کنم و امروز که آن را تجربه کرده‌ام با قاطعیت می‌توانم بگویم که از آن بسیار راضی‌ام و اگر بنا باشد باز هم شیوه درمانی را انتخاب کنم سراغ طب سوزنی و دیگر شیوه‌های طبیعی درمان در جهان می‌روم.

برخورد درمانگران طب طبیعی متفاوت است

وقتی برای مشاوره نزد خانم دکتر رفتم اطمینانم نسبت به این شیوه درمانی بیشتر شد. برعکس پزشکان طب مدرن که تنها با معاینه‌ای کوتاه نسخه‌ای برای بیمار می‌نویسند، درمانگران شیوه‌های طبیعی درمان برای مراجعه‌کننده خود وقت می‌گذارند و از سابقه و روش زندگی او نیز اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنند. در مجموع می‌توانم بگویم شیوه برخورد درمانگر به نحوی قابل تامل است که تصمیم گرفتم از جلسه بعدی برای جوانسازی پوستم به این روش اقدام کنم.

بعد از ۶ جلسه نتیجه گرفتم

پس از ۶ جلسه طب سوزنی اطرافیانم متوجه تغییر من شدند. خانواده همسرم می‌گفتند که پوستت خیلی بهتر شده و تغییر کرده‌ای اما من به آنها نمی‌گفتم که از چه شیوه‌ای استفاده می‌کردم. حتی به خانواده خودم هم نگفتم و تنها مادرم از این موضوع خبر داشت. من از این شیوه نتیجه خیلی خوبی گرفتم و این موضوع موجب شد که شیوه درمان را ادامه دهم و جلسات آن را تکمیل کنم.

هرگز سراغ دارو نمی‌روم

در ایران مردم خیلی زود سراغ دارو می‌روند. آنها تا سردرد می‌گیرند مسکن مصرف می‌کنند. به محض اینکه کوچک‌ترین دردی سراغ‌شان بیاید به سمت جعبه داروهای‌شان می‌روند و قرص‌های شیمیایی مصرف می‌کنند. در هیچ جای جهان اینگونه نیست و من از این موضوع متعجبم اما من وقتی دردی سراغم می‌آید پیش از هر چیز به درمانگر طب سنتی و مکمل مراجعه می‌کنم و سعی می‌کنم از داروهای گیاهی یا شیوه‌های طبیعی درمانی در طب چینی،طب سوزنی و طب آیورودا استفاده کنم و این مسئله را در خانه‌ام میان اعضای خانواده نیز باب کرده​ام.


+|پوست مو وزیبایی, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:21 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

چه چیزهایی باعث بدتر شدن جوش هایتان می شود ؟

اگر از آکنه رنج می برید٬ هرگز کارهای زیر را انجام ندهید.

what-is-causing-your-acne-worse

آکنه ٬ جوش صورت یا غرور جوانی بیماری شایع و مزمنی است که باعث ایجاد جوشگاه دایمی روی صورت ٬ بازو ها و سایر نواحی مهم از نظر زیبایی می شود . به همین علت شناخت علل تشدید کننده ی آکنه و پرهیز از آن ها اهمیت دارد . اگر از آکنه رنج می برید٬ هرگز :

۱ – موهای خود را از ریشه نکنید 
بند انداختن باعث بدتر شدن جوش صورت می شود
روش های مو زدایی مثل بند انداختن یا استفاده از دستگاه اپی لیدی باعث تشدید آکنه می شوند .
پرهیز از سه تیغه کردن صورت(بدترشدن جوش صورت)
تراشیدن ریش
مردان جوان بایستی از سه تیغه کردن صورت پرهیز کنند . با دستگاه ریش تراش یا تیغ به نحوی که موها در جهت رویش مو کوتاه شوند اقدام به موزدایی نمایند . خانم ها می توانند از دکلره کردن یا کوتاه کردن با قیچی استفاده نمایند .
استفاده نکردن از پماد و کرم صورت ( کرم های چربی دار )
۲ – هیچ گونه پماد یا کرم یا هر گونه پایه ی چرب به نواحی مبتلا به آکنه نزنند
استفاده از هر گونه کرم ضد آفتاب ٬ مرطوب کننده یا آرایشی با پایه ی چرب باعث تشدید آکنه می شود .
فشار دادن جوش صورت
۳ - جوش ها را فشار ندهید و آن هارا دست کاری نکنید . این کار ضایعه را عمقی ساخته و مشکل شما را تشدید خواهد کرد.

+|اس ام اس مهربانی, | (تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه 3 شهريور 1392; 22:19 ) نویسنده :  امید 
برچست ها :
,

اس ام اس و استاتوس تبریک تولد کوچولوها

 http://dl.topnaz.com/2013/08/L137698133958.jpg

 

هر چی بخواهی،‌ همه حلقه به گوشند و فرمانبر

مامان و بابای بیچاره تو را می کنند تحمل

آخه خیلی نازی و گل و تپل و مپل

قدم نو رسیده مبارک

.
.
.
.
.

.

امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسید

گویی بساط عیش مداوم به من رسید

نور ستاره ای در شب تولدش

انگار که فرشته ای از ازل رسید

تولد فرشته کوچکتان مبارک

.
.
.
.
.

.

تولد نازنین ترین و اهورایی ترین ارمغان زندگیتان را تبریک می گویم

بهترین آرزوها رو برای شما و نوزادتان دارم

.
.
.
.
.

.

غنچه کرد و غنچه شکفت و خداوند بهترین و زیباترین هدیه اش را به شما داد

با آرزوی فرداهایی روشن

تبریک صمیمانه مرا پذیرا باشید

.
.
.
.
.

.

خدای بخشنده را شکرگزار و نوزاد بخشیده بر تو مبارک

امید که بزرگ شود و از نیکوکاریش بهره مند گردی

امام علی (ع)

.
.
.
.
.

.

صمیمانه ترین شادباش مرا برای شکفتن نو گل زیبای زندگیتان از من پذیرا باشید

آرزو داریم که این فرزندان عزیز زیر سایه‌ی پدر و مادرشان زند‌گی خوش و پُرباری داشته باشند

.
.
.
.
.

.

قدم نو رسیده مبارک

انشا الله که در سایه ی خداوند حق تعالی و به فرخندگی این روز مبارک

همواره سلامتی و شادابی برای شما و خانواده ی گرامی در پیش باشد

.
.
.
.
.

.

تولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخش به زندگی تان نور امید دمید را تبریک می گویم

قدم های کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشد

.
.
.
.
.

.

به یمن آمدن فرشته کوچکتان به زمین با آسمانی ترین آرزوها

برای پر خیر و برکت بودن قدم های کوچکش و روح بخشیدن به زندگیتان تبریک مرا پذیرا باشید

.
.
.
.
.

.

جیغ و داد و ونگ

به دنیا اومدی ،‌ بچه قشنگ

راستی ،‌ می خواستی به دنیا بیایی؟

اینجا را دوست داری گلابی؟

زندگی را شروع کردی با داد و قال

مامان و بابا از اومدنت هستند خیلی خوشحال

تولد کوچولوی قشنگنتون مبارک

.
.
.
.
.

.

شکفتن نوگل زیبایتان در دشتی از یاس های مهربانی

با نجوی سیمین آبشاران تهنیت باد با آرزوی روشن ترین فرداها برای وجود نازنیش

.
.
.
.
.

.

امیدواریم با قدم‌های فرشته ی کوچولو تازه به زمین آمده

زندگی‌تان سرشار از سلامتی ، برکت ، شادی گردد

قدم نو رسیده مبارک

.
.
.
.
.

.

عزیز دلم تولدت را تبریک می گویم

و دعاگویم مزرعه ی زندگی ات همواره پر از محصول موفقیت و بردباری باشد

.
.
.
.
.

.

امروز روز توست

روز میلادت دنیا تبسم کرده است امروز با یادت

امروز بی شک آسمان آبی ترین آبیست

چرخ و فلک همچون دلم درگیر بی تابیست

تولدت مبارک

.
.
.
.
.

.

میلادت ای عزیز تر از جـان خجسته باد در مقـدمت غــزل به ترنم نشسته باد

تولد تو مــــبارک! بروی تو دروازه های غم به چنین روز بسته باد!

.
.
.
.
.

.

میلاد تو شیرین ترین بهانه ایست که می توان با آن به رنج های زندگی هم دل بست

و در میان این روزهای شتابزده عاشقانه تر زیست

میلادتو معراج دست های من است وقتی که عاشقانه تولدت را شکر می گویم

.
.
.
.
.

.

امروز تولد توست و بهترین زمانی که خدا می خواست مرا با هدیه ای شاد کند

آری درست است این هدیه قبل قبل از وجود خودم از آسمان آمده ولی مهم این است که از آن دل من بوده